BILETY I KARNETY

KARNETY EDYCJA 2022

Karnat Animafest

Wszystkie pokazy festiwalu w Kinie Watra w dniach 10-13.11.2022
90 zł

Instrukcja używania karnetów

1. Karnet podlega wymianie na imienny identyfikator w dniach 10-13.11 w info poincie festiwalu w Kinie Watra (Dom Harcerza), ul. Za Murami 2-10, czynnym codziennie w trakcie festiwalu, na godzinę przed pierwszym pokazem.
2. Karnet jest jednoosobową, imienną wejściówką na wszystkie pokazy festiwalu. Karnetu nie można przekazać innej osobie niż podanej w procesie zakupu.
3. Karnet nie podlega zwrotowi.
4. Na wybrane seanse może być wprowadzona konieczność pobrania w kasach festiwalu bezpłatnej wejściówki, stanowiącej rezerwację miejsca. Wszyscy posiadacze karnetów zostaną w tej sprawie poinstruowani przy wymianie karnetu online na imienny identyfikator w info poincie festiwalu.
5. Osobom spóźnionym na seans nie gwarantujemy dostępności miejsc.
6. Karnety będą w sprzedaży wyłącznie online.
7. Za sprzedaż i obsługę systemu biletów/karnetów odpowiada firma Interticket.pl (info@interticket.pl), do której należy kierować wszystkie pytania odnośnie procesu zakupu i ewentualnych problemów lub nie otrzymania zakupionego karnetu na maila.

BILETY

Bilety na pokazy filmów pełnometrażowych i krótkometrażowych
16 zł / bilet normalny
14 zł / bilet dla dzieci do lat 12

SPRZEDAŻ BILETÓW PODOBNIE JAK ROK REMU TYLKO ONLINE. NA MIEJSU NIE DZIAŁA KASA.

System biletowy

Za sprzedaż i obsługę systemu biletów/karnetów odpowiada firma Interticket.pl (info@interticket.pl), do której należy kierować wszystkie pytania odnośnie procesu zakupu i ewentualnych problemów lub nie otrzymania zakupionego biletów na maila.
Wszystkie miejsca są nienumerowane.