International competition

SHORT NARRATIVE ANIMATION:

1. Animated Daily, dir/reż. Donato Sansone, France / Francja
2. Awaker, dir/reż. Filip Diviak, Czech Republic / Czechy
3. Black Comedy, dir/reż. Lieke Milder, Netherlands / Holandia
4. Breaking Point, dir/reż. Martin Lapp, Germany / Niemcy
5. Broken Tale, reż. Kasia Zimnoch, Pawel Kleszczewski, Ireland / Irlandia
6. Dead Horses, dir/reż. Marc Riba, Anna Solanas, Spain / Hiszpania
7. Good Night, Everybuds!, dir/reż. Benedikt Hummel, Germany / Niemcy
8. Gyros Dance, dir/reż. Piotr Loc Hoang Ngoc, Poland / Polska
9. In your Hands, dir/reż. Delphine Delannoy, Lisa Baillon, Tsu-Ning Lai, Atiyyah Lallmahomed, Gwenaël Renaud, Daphné Westelynck, France / Francja
10. Nocturne, dir/reż. Anne Breymann, Germany / Niemcy
11. Poles Apart, dir/reż. Paloma Baeza, United Kingdom / Wlk.Brytania
12. RIPrivacy, dir/reż. Aycan Basar, Turkey / Turcja
13. Routine, dir/reż. Fokke Mars, Netherlands / Holandia
14. Run Rostam Run, dir/reż. Hossein Molayemi, Iran
15. Stone Wings, dir/reż. Sofía Florencia Gariazzo , Francisco Cerchiara Montero, Argentina / Argentyna
16. Ostatni Pokój, dir/reż. Marta Chyła-Janicka, Poland / Polska
17. The Noise of Licking, dir/reż. Nadja Andrasev, Hungary / Węgry
18. TIS, dir/reż. Chloë Lesueur, France / Francja
19. Volcano Island, dir/reż. Anna Katalin Lovrity, Hungary / Węgry
20. Wiktor’s Journey, dir/reż. Karolina Chęcińska, Poland / Polska
21. XOXO pocałunki i uściski, dir/reż. Wiola Sowa, Poland / Polska

 

ANIMATED MUSIC VIDEO:

1. Death Van, dir./reż. Michael Enzbrunner, Canada / Kanada
2. Encruzilhada, dir./reż. Iuri Nogueira, Brazil / Brazylia
3. Engine of Progress, dir./reż. Sasha Svirsky, Russian Federation / Rosja
4. Further, dir./reż. Rubén Domínguez, Spain / Hiszpania
5. GastaLoops (IISO – Out), dir./reż. Nicola Gastaldi, UK / Wlk. Brytania
6. Kite, dir./reż. João Pombeiro, Portugal / Portugalia
7. Krapfen, dir./reż. Frederic Siegel, Switzerland / Szwajcaria
8. Looper – Farfisa Song introducing Mustard & Ketchup, dir./reż. Iain Gardner, UK / Wlk. Brytania
9. Madness, dir./reż. Adrian Szczepaniak, Poland / Polska
10. Mark Lotterman – Happy, dir./reż. Alice saey, Netherlands / Holandia
11. Party in the Dark, dir./reż. Craig Murray, UK / Wielka Brytania
12. Sea (music by Trio Port Mone), dir./reż. Tsikhanovich Marharita, Belarus / Białoruś
13. Slow Joe & The Ginger Accident – My Sway, dir./reż. Alex Guimerà, Spain / Hiszpania
14. Smokingbird, dir./reż. Mathilde REMY, Belgium / Belgia
15. Tamara Qaddoumi – Flowers Will Rot, dir./reż. Pablo Lozano, Lebanon / Liban
16. The Evil, dir./reż. Carlon Hardt, Brazil / Brazylia

 

EXPERIMENTAL:

  1. Chase, dir/reż. Páraic Mc Gloughlin Ireland / Irlandia
  2. Frank O’Hara – Mayakovsky, dir/reż. Jakub Skorupa, Poland / Polska
  3. Lavender, dir/reż. Jennifer Soon, Singapore / Singapur
  4. Li.Le, dir/reż. Natia Nikolashvili, Georgia / Gruzja
  5. Railment, dir/reż. Shunsaku Hayashi , Japan / Japonia
  6. RIOT, dir/reż. Ternier, France / Francja
  7. Sand, dir/reż. Arjan Brentjes, Netherlands / Holandia
  8. Sea Monsters, dir/reż. Perrine Pype, Belgium / Belgia
  9. The Moth and the Flame, dir/reż. Ella Estrella, Tischa Raetzer, TIm Weskamp, Germany / Niemcy
  10. Zdarzenie plastyczne, dir/reż. Tymon Albrzykowski, Poland / Polska

 

ANIMATION FOR KIDS

1. A priori, dir/reż. Maïté Schmitt, Niemcy/Germany
2. Basia i Anielka, dir/reż. Łukasz Kacprowicz, Polska/Poland
3. BENU, dir/reż. Dominik Schön, Steffen Oberle, Enzio Probst, Niemcy/Germany
4. Catmos, dir/reż. Katya Miloslavskaya, Rosja/Russian Federation
5. Dzień Taty, dir/reż. Marta Stróżycka, Polska/Poland
6. Little Milk Monster, dir/reż. Chau Kerr Hui, Singapur/Singapore
7. Mami Fatale: Biegnij prosię, biegnij, Polska.Poland
8. ON BOARD !, dir/reż. Charline Parisot, Francja/France
9. Small forest stories, dir/reż. Veronika Fedorova, Rosja/Russian Federation
10. TED, dir/reż. Tada Kongjonrak, USA
11. The end of the line, dir/reż. William Côgo, Brazylia/Brazil
12. Wiking Tappi – Zamieszanie z zimowymi zapasami, dir/reż. Andrzej Piotr Morawski, Polska/Poland
13. Żubr Pompik – Meszka, dir/reż. Aleksandra “Alex” Vetter, Polska/Poland